Whois Domain

Latest news & articles

Linux shared host

یکی از پرطرفدار ترین هاست های موجود برای طراحان وب می باشد. (سی پنل) نیز یکی از پرفروش ترین هاست های موجود است که با کنترل پنل محبوب C-panel ارائه می گردد. با خرید ، یکی از حرفه ای ترین اقدامات خود را برای شروع فعالیت در فضای وب به اجرا درخواهید آورد. پشتیبانی سریع و ۲۴/۷ در تمام طول سال و ایام تعطیل یکی از نقاط قوت سرویس های هاستینگ ما می باشد. پشتیبانی سریع و حرفه ای ، آپ تایم بالا (۹۹.۹۹%) سرور ها، استفاده از به روز ترین نرم افزار ها و سخت افزار ها و… از دیگر مزایای خرید هاست از مجموعه ما می باشد.

بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه هاستینگ ، ضمانت دریافت خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه خواهد بود.

Consult

ما همه یک خانواده هستیم

استفاده از تجارب سایرین، راه رسیدن به هدف

ما معتقدیم راه رفته را نباید دوباره پیمود. رایاهاست پس از ۱۰سال فعالیت حرفه ای و تخصصی در حوزه برنامه نویسی و وب ، تجارب ارزنده ای در این زمینه دارد.

ما شما را تا رسیدن به مقصد و اهدافتان همراهی می نماییم. معتقدیم مشورت و برگزاری جلسات متعدد می تواند راه رسیدن به اهدافتان را هموارتر نماید.

متخصصین ما همواره آماده ارائه مشاوره تخصصی رایگان در زمینه های مختلف حوزه فعالیت این مجموعه می باشند.

خدمات تخصصی رایاهاست

تیم های تخصصی ما، خدمات حرفه ای متناسب با نیاز مجموعه شما ارائه خواهند داد

رایاهاست خدمات خود را مبتنی بر نیاز سازمان ها ، کارخانه ها و شرکت های خصوصی و دولتی و اشخاص حقیقی دسته بندی و ارائه می نماید.

ما تمامی خدمات مورد نیاز شما را با استفاده از تیم های متخصص و مجرب بر آورده می نماییم. تنها کافیست مجموعه ما را انتخاب و ساخت و مدیریت پایگاه خود در فضای مجازی را به عهده ما بگذارید

 

ورود به پنل کاربری