طراحی فروشگاه آنلاین

اگر هنوز به صورت فیزیکی و به دور از فضای مجازی و دنیای وب در حال فروش کالای خود هستید، باید اطلاع داشته باشید تاکنون از بازاری بزرگتر یعنی بازاری به وسعت حداقل یک کشور غافل بوده اید.

راه اندازی فروشگاه آنلاین یکی از سریعترین راه های افزایش فروش خواهد بود. وب سایت های فروشگاهی که توسط رایاهاست راه اندازی می گردند از امکانات ذکر شده در پایین بهره مند هستند.

وب سایت فروشگاهی با امکانات زیر:

· محصولات نامحدود: به تعداد نامحدود و بدون هیچ محدودیتی میتوانید محصولات خود را اضافه کنید.

· دسته بندی نامحدود: شما قادر خواهید بود تا موضوعات و دسته بندی های نامحدود تعیین کنید و از این بابت نیز محدودیت نخواهید داشت.

· برچسب نامحدود: در تعداد برچسب یا تگ های یک محصول هیچ محدودیتی وجود ندارد.

· اضافه کردن بی نهایت ویژگی محصول: ویژگی محصول میتواند جنس، رنگ، سایز، فرمت و… باشد که شما بدون محدودیت میتوانید آنها را اضافه کنید.

· محصولات مرتبط: به دو صورت میتوانید محصولات بهتر و یا مکمل را به خریدار پیشنهاد نمایید. همانند اینکه هنگام خرید گوشی موبایل، پیشنهاد خرید پاوربانک را مشاهده کند و یا یک موبایل با سطح بالاتر را (و یا هر دو)

· اضافه کردن گالری: میتوانید براحتی تصاویر خود را آپلود کنید تا بصورت گالری نمایش داده شود.

· زوم بر روی تصاویر محصول: هنگامی که خریدار ماوس خود را بر روی تصویر انتخابی ببرد، روی تصویر زوم میشود تا جزئیات را با دقت بیشتری مشاهده نماید.

· یک محصول و چند موضوع: میتوانید برای یک محصول چندین موضوع انتخاب کنید تا زیر مجموعه ی هر یک از آنها قرار بگیرد.

· مالیات محصولات: میتوانید برای هزینه ی حمل و نقل و یا خود محصولات مالیات تعیین کنید.

· محصول ویژه (پیشنهاد شگفت انگیز فروشگاه شما): شما میتوانید محصولات خود را ویژه کنید و برای آن زمان بندی نیز تعیین کنید.

· نظرات و امتیازدهی: مشتریان قادر خواهند بود تا برای محصولات نظر ارسال کرده و امتیازات خود را نیز ثبت کنند.

· خبرنامه ی ایمیلی: چون مشتریان برای استفاده از امکانات بایستی ایمیل خود را وارد کنند، شما میتوانید از آن ها برای ایمیل مارکتینگ استفاده کنید

· گزارشات کامل از فروش و مشتریان: دریافت گزارش کامل از تعداد فروش محصولات، محصولات پرفروش،فروش روزانه و ماهانه ،تعداد مشتریان و...

· محصولات پربازدید و پر فروش: شما میتوانید محصولات پربازدید و پر فروش را به نمایش بگذارید.

· محصولات جدید: یک بخش مهم، اختصاص دادن قسمتی از سایت برای نمایش آخرین محصولات است.

· تعدد مدیران فروشگاه: شما قادرید تا چندین مدیر برای فروشگاه خود تعیین کنید.

· انبار محصولات: فروشگاه دارای قسمت انبار گردانی نیز میباشد.

· متن خلاصه محصولات: شما میتوانید یک توضیح خلاصه برای محصولات بنویسید تا در کنار تصاویر محصول به نمایش در بیاید

· فروش گروهی: این امکان برای شما فراهم است تا چندین محصول را یک جا و بصورت گروهی به فروش برسانید. (ادغام چند محصول مجزا در سایت)

· خرید بدون ثبت نام: گاهی پیش می آید که خریداران تمایلی به ثبت نام در سایت ندارند. ما این امکان را فراهم کرده تا مشتریان شما بدون انجام چنین مراحلی خرید را براحتی انجام دهند.

· پیامک و ایمیل خرید: شما قادر خواهید بود تا در مراحل مختلف برای مشتری خود پیامک یا ایمیل ارسال کنید. (همانند ثبت سفارش، پرداخت و…)

· جستجوی پیشرفته: خریداران قادر خواهند بود تا محصولات را بر اساس ویژگی های تعیین شده توسط شما و سایر امکانات جستجو کنند (بازه ی قیمت، رنگ، جنس و هر آن چیزی که تعریف کرده باشید.

· وزن و حجم محصول: شما میتوانید وزن و ابعاد محصول خود را مشخص کنید تا هزینه ی حمل و نقل یا ارسال یا پست آن محاسبه شود.

· روش های حمل و نقل: شما میتوانید براحتی روش های حمل و نقل و هزینه های آن را برای خریداران معین کنید. (تیپاکس، سفارشی،پیک و…)

· بازاریابی: شما میتوانید این امکان را به کاربران بدهید تا محصولات را بفروش برسانند و در ازای آن درصد معین شده را دریافت کنند.

فروش تکی: شما قادر خواهید بود تا محصولات خود را بصورت تکی بفروش برسانید بطوری که خریداران در هنگام خرید نمیتوانند تعداد بیشتری درخواست بدهند.

محصول خارجی: شما میتوانید اطلاعات محصول را وارد کنید ولی بجای دکمه ی سبد خرید، دکمه ای با لینک خارجی (به یک محصول در سایتی دیگر) قرار بدهید.

پیش فروش: امکان پیش فروش محصول برای شما فراهم شده است.

نقد و بررسی: شما میتوانید نقد و بررسی را برای محصول خود فعال یا غیرفعال کنید.

یادداشت خرید: شما میتوانید یک یادداشت برای خریدار در نظر بگیرید تا در هنگام سفارش برای شما ارسال نماید.

ارائه هاست سی پنل فروشگاهی یکی دیگر از ویژگی های انتخاب هاست در کنار سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی از مجموعه رایاهاست می باشد.

هاست لینوکس ارائه شده با سرور ایران و سرعت بالا وبسیار با کیفیت ارائه می گردد. آپتایم و سرعت بالای سایت شما دو بازوی مهم استمرار فروش شما در فروشگاه آنلاین می باشد.

ورود به پنل کاربری