مشاوره کسب و کار رایگان

آیا تاکنون کسب و کارتان در فضای مجازی فعالیت جدی نداشته است؟ نیازمند مشاوره برای ورود جدی تر به این فضای پر از پتانسیل دارید؟ در مورد طراحی وب سایت خود یا خدمات برنامه نویسی وب سایت نیازمند مشاوره هستید؟

مجموعه ما بیش از 10 سال است که در حوزه وب (طراحی وب سایت) و تکنولوژی های آن فعالیت حرفه ای می نماید. اگر نگاهی به مشتریان ما بیاندازید متوجه خواهید شد که در حال مطالعه وب سایت یک مجموعه حرفه ای منسجم ، با پتانسیل اجرایی بالا و متشکل از بهترین ها در حوزه های کاری مختلف هستید. این صرفا یک ادعا نیست.

در سال های اخیر توانسته ایم ضمن نیاز سنجی بازار کسب و کار در فضای مجازی،خدمات خود را به صورت پکیج هایی با هزینه های بسیار مقرون به صرفه با تیم های حرفه ای ارائه نماییم.

به عنوان مثال فروشگاه اینترنتی در نظر بگیرید که به علت تصاویر نامناسب از محصولات، دسته بندی های غیر استاندارد محصولات و ظاهر گرافیکی و به اصطلاح User Friendly نبودن وب سایت و رابط کاربری ، فروش پایینی را تجربه می نماید.

در این مورد می توانیم با ارائه خدمات تخصصی عکاسی صنعتی، خدمات گرافیکی و همچنین ارائه تجربیات در حوزه طراحی فروشگاه های آنلاین و اصلاح دسته بندی و رابط کاربری ، میزان فروش را تا بیش از 10 برابر افزایش دهیم.

باید در نظر داشته باشید در حوزه وب ، تجربه کاری و سپس تخصص می تواند راه برون رفت از مشکلات کسب و کارها باشد.

خدمات ما از مشاوره اولیه (به صورت کاملا رایگان) شروع و تا مرحله اجرا و سپس خدمات پس از فروش ادامه می یابد.

انتخاب مجموعه رایاهاست و استفاده از تجارب و تخصص ما، می تواند بخش زیادی از دغدغه شما را در خصوص حضور در فضای کسب و کار مجازی کاهش دهد.

همکاران ما علاوه بر تماس تلفنی، در تلگرام و شبکه های اجتماعی نیز پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

همکاران ما گام به گام از مشاوره تا اجرا و پشتیبانی پلتفرم مورد نظر شما همگام با شما خواهند بود تا تجربه ای همزمان از کیفیت و موفقیت را تجربه نمایید.

ورود به پنل کاربری