رایاهاست | طراحی وب سایت ، سئو ، خدمات هاستینگ

حمایت از کسب و کار ها | رایاهاست

تلاش ما در رایاهاست ، حمایت از کسب‌ و کارهای نوپا وایجاد بستر مناسب از نظر هزینه و زمان در جهت راه اندازی پلتفرم های مناسب برای اجرای ایده آن ها می باشد.

به این منظور، از  سال 1401 با هدف تسهیل روند رشد کسب‌ و‌ کار‌های نوپا (استارتاپ ها) ،اقدام به ارائه پکیج های اختصاصی به استارتاپ ها به همراه تخفیفات فوق العاده نموده ایم.

همکاران و متخصصان ما در مجموعه رایاهاست تلاش می نمایند با ارائه مشاوره های تخصصی در حوزه وب و بازاریابی دیجیتال و همچنین ارائه بستر های مناسب زیرساختی مانند خدمات هاستینگ و ثبت دامنه و خدمات تخصصی سرور و برنامه  نویسی تحت وب، در جهت تسریع در اجرای برنامه های استارتاپ ها اقدام نمایند.

خدمات ما به کسب و کارهای نوپا

خدمات متنوع رایاهاست برای حمایت از کسب‌و‌کارها

انعقاد قرارداد عدم رقابت

انعقاد قرارداد رازداری و عدم رقابت

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

خدمات سئو وب سایت با تخفیف ویژه

خدمات هاستینگ و ثبت دامنه

ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامنه رایگان

پکیج اختصاصی طراحی وب سایت

خدمات طراحی وب سایت با تخفیف ویژه

راهنمای جامع خدمات ویژه کسب و کار های نوپا (استارتاپ)

چه خدماتی و با چه اعتماد سازی به استارتاپ ها ارائه می گردد؟

مجموعه رایاهاست با پشتوانه بیش از 14 سال تجربه تخصصی در حوزه وب و تکنولوژی های وابسته آن ، نسبت به ارائه خدمات ویژه به مجموعه های استارتاپ و کسب و کارهای نوپا اقدام  می نماید.

این مجموعه خدمات به صورت کلی از مشاوره در حوزه وب ، شروع گردیده و در ادامه شامل ثبت دامنه  ir رایگان، ارائه خدمات هاستینگ با 50% تخفیف ، ارائه خدمات طراحی وب سایت با 25% تخفیف ، ارائه خدمات هاستینگ با 60% تخفیف و ارائه خدمات مرتبط با سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد.

خدمات و تخفیفات اعلام شده در تمام ایام سال بوده و به صورت اختصاصی تنها به کسب و کارهای نوپا ارائه می گردد.

رایاهاست پس از انجام پروسه تایید کسب و کار (ارائه مستندات کافی از سوی مجموعه استارتاپ در خصوص نوپا بودن و همچنین واجد شرایط بودن ) در صورت درخواست از سوی شما ، نسبت به انعقاد قرارداد عدم رقابت و همچنین قرارداد رازداری اقدام می نماید و سپس نسبت به ارائه خدمات خود با شرایط اعلام شده طی قرارداد های جدا می نماید.

با توجه به نام گذاری سال 1401 به ” تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین ” همکاران ما در رایاهاست تلاش می نمایند حداکثر خدمات ممکن را به شرکت های دانش بنیان و نوپا ارائه نمایند تا گامی هر چند کوچک جهت پیشرفت کشور در حوزه اقتصادی و فرهنگی برداشته باشیم.

پرسش ها و پاسخ های متداول

اگر سوالی دارید که پاسخش را در زیر پیدا نکرده اید، آن را با واحد پشتیبانی یا فروش ما در میان بگذارید.

جهت احراز دانش بنیان بودن و استارتاپ بودن، می بایست نسبت به ارائه مستندات لازم از طریق فرم درخواست در همین صفحه اقدام نمایید و مستندات در اختیار خود را مانند گواهی های مرتبط از سازمان ها و ارگان های دولتی مانند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را بارگزاری نمایید.

همکاران ما در واحد فروش پس از بررسی نسبت به تماس با شما اقدام خواهند نمود.

تخفیف ویژه خرید هاست تنها برای سال اول خرید هاست می باشد و در زمان تمدید سال بعد، 30% تخفیف قابل اعمال بر روی پلن ها خواهد بود

مجموعه رایاهاست از سال 1388 تا کنون به صورت مستمر در حوزه وب فعالیت می نماید و در این حوزه و فناوری های مرتبط با آن ، داشتن تجربه و یا استفاده از تجربه دیگران یکی از سریعترین راه های پیشرفت و نیل به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت می باشد.

آشنایی با اصول مرتبط با طراحی گرافیک و User Friendly  بودن وب سایت و پلتفرم طراحی شده در جذب مخاطب جهت مشاهده و بازدید از وب سایت شما یکی از مهم ترین اموری است که باید مد نظر قرار گیرد.

ما و مشتریانمان معتقدیم تجارب ارزشمند و بسیار زیادی در این خصوص داریم که می تواند راهگشای شما در روند اجرای ایده تان باشد.

به صورت معمول ، همکاران ما در واحد فروش حداکثر در یک روز کاری اقدام به بررسی مدارک و مستندات می نمایند و نسبت به تماس با شما اقدام خواهند نمود.

رایاهاست در جهت ایجاد اعتماد و اطمینان بخشی، نسبت به انعقاد قرارداد های رازداری و عدم افشای اطلاعات(NDA) اقدام می نماید. در این قرارداد ها این اطمینان به صورت حقوقی و قانونی به شما داده می شود که کلیه اطلاعات ارائه شده جهت دریافت هرگونه خدمات از سمت مجموعه های استارتاپ کاملا محرمانه تلقی شده و مجموعه رایاهاست هیچگونه اقدامی جهت راه اندازی ایده های مشابه آنچه دریافت می نماید نخواهد کرد.

بنابر تجربه چندین ساله ما، دریافت کلیه خدمات از یک شرکت حرفه ای با تجارب مشخص قبلی، می تواند در سرعت بخشیدن به اجرای ایده هایتان و یکپارچه بودن کلیه فعالیت های مرتبط در این حوزه کمک شایان توجهی نماید.

دریافت کد تخفیف و بررسی استارتاپ

با پر کردن این فرم مشاوران ما به صورت رایگان خدماتی را ارئه میدهند تا به کسب کار شما کمک کنند

درخواست شما با موفقیت ثبت شد

کد تخفیف 10 درصدی خرید هاست لینوکس برای شما ایمیل شد.
اگر ایمیلی در این خصوص دریافت نکردید، حتما پوشه Spam بررسی کنید و یا با واحد فروش آنلاین ما از طریق چت داخل سایت در ارتباط باشید!

ورود به پنل کاربری