می خواهم پروژه ام را برون سپاری کنم

برون سپاری پروژه یکی از متداول ترین روش های انجام یک پروژه می باشد.

در اغلب اوقات، برون سپاری پروژه هایی مانند طراحی وب سایت، برنامه نویسی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن، انجام پروژه های عکاسی صنعتی و... بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود چرا که شرکت هایی نظیر مجموعه رایاهاست با در اختیار داشتن نیروی مجرب و متخصص و به علت انجام بیش از یک پروژه در ماه ، قادرهستند با هزینه کمتر و کیفیت بسیار بالاتر یک پروژه را انجام دهند چرا که تجربه ،تخصص در کنار مدیریت تخصصی و حرفه ای باعث می شود یک پروژه از سرعت اجرایی و کیفیت بالایی بهره ببرد.

ممکن است شما نیز یکی از شرکت های همکار ما در حوزه خدمات طراحی و برنامه نویسی وب و اپلیکیشن باشید که به علت حجم بالای پروژه های خود ، قادر به انجام خدمات مورد نیاز مشتریانتان نیستید در این صورت در هنگام برون سپاری پروژه احتمالا یکی از دغدغه های مهمتان استفاده از کپی رایت شما در زمان تحویل پروژه می باشد.

این اطمینان خاطر داده می شود که پروژه برون سپاری شده به همراه سورس پروژه و با نام مجموعه شما تحویل خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است برونسپاری پروژه می تواند شامل دریافت خدمات متنوع دیگری مانند مدیریت شبکه داخلی شرکت ها ،مدیریت شبکه های اجتماعی،مدیریت و پشتیبانی وب سایت و ... نیز باشد که رایاهاست به صورت تخصصی آمادگی اجرای تمامی موارد مذکور را دارد.

ورود به پنل کاربری